Kullanım Şartları

1- turkispazari.com sitemizde yer alan firma tanitimlari, ürün, ilan ve kampanya tanitimlari ve bu tanitimlarda kullanilan resimler üyeler tarafindan sisteme kayit edilmis olup bu içeriklerden dogabilecek üçüncü sahislarin rahatsizliklarinda sitemiz sorumlu tutulamaz.
2- Bu Site’de yer alan bilgiler, isimler,sirket kimlikleri,fotograflar, logolar, ikonlar üyeler tarafindan saglanmaktadir. turkispazari.com un temsil etme, onaylama veya herhangi bir garanti yükümlülügü yoktur. Bu sitede saglanan bilgiler sizin kisisel ihtiyaçlarinizi karsilamak amaciyla yazilmistir. Sizin sorumlulugunuz bu sitede yer alan bilgileri amacina uygun olarak kullanmak olmalidir.
3- turkispazari.com web sitesi üçüncü sahislar tarafindan idare edilen Internet sitelerine baglantilar ve yönlendiriciler saglamaktadir. turkispazari.com, bu üçüncü sahis sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir sekilde isletmemekte ya da denetlememektedir. Bu site ve üçüncü sahis sitelerindeki malzemeler ‘oldugu gibi’ saglanmaktadir ve bu nedenle açik ya da dolayli hiç bir garanti verilmemektedir. turkispazari.com bunlarla ilgili olarak satilabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk kapsamina giren dolayli garantiler de dahil olmak üzere, ama bunlarla kisitli kalmayacak sekilde, açik ya da dolayli her türlü garantiden muaftir. turkispazari.com malzemelerin içerisinde bulunan islevlerin kesintisiz ya da hatadan arinmis olacaginin, sorunlu yanlarinin giderileceginin ya da bu sitenin virüslerden veya baska zararli unsurlardan arinmis oldugu garantisini vermez. turkispazari.com, bu sitedeki ya da üçüncü sahis sitelerindeki malzemelerin kullanimi ya da kullanim sonuçlari konusunda, dogruluk, kesinlik, zamaninda olmaklik, güvenilirlik ya da baska açilardan herhangi bir garanti vermez. Bu sebeplerden dolayi, herhangi bir üçüncü taraf Web Sitesinde yer alan bilgi veya fikir konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir. Siz, bu hizmeti kullanmakla, gerekli bakim, tamirat ya da düzeltme masraflarinin tümünü üstlenmeyi bastan kabul etmis sayilirsiniz.
4- Sizin tarafinizdan turkispazari.com a verilen sitede yayinlanmasini istediginiz bilgiler ve fotograflar disindaki tüm bilgiler gizli bilgi olarak kabul edilmektedir. Bu bilgiler turkispazari.com tarafindan gerekli olmadikça üçüncü sahislara ifsa edilmeyecektir. Ayrica bu bilgilerin dogrulugu tamamen size aittir. turkispazari.com hiçbir sekilde sorumluluk kabul etmez. Sizin tarafinizdan verilen bu bilgilerinize yeni kampanya ve sistemlerimizi tanitan bilgiler yollanmaktadir, üye olarak bunlari kabul etmektesinizdir.
5- Bu sitede yer alan her türlü bilgi, rapor, arastirma sonuçlari,makaleler, görüs ve tavsiyeler güvenilirligine inanilan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alinarak genel anlamda bilgi vermek amaciyla hazirlanmistir. Sayfalarda yer alan bilgiler ve dogruluklari tarafimizca garanti edilmemektedir. Bu nedenle bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanilarak yapilan islemlerden dogacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne sekilde olursa olsun üçüncü kisilerin ugrayabilecegi her türlü zararlardan dolayi turkispazari.com sorumlu tutulamaz.
6- turkispazari.com üzerinde yer alan bilgiler için, bu bilgileri sisteme kayit eden sahis ve kurumlardan herhangi bir ücret talep edilmez.
7- turkispazari.com, içeriginde yer alan herhangi bir bilgiyi istedigi zaman ve istedigi sekilde degistirme veya yayindan kaldirma hakkini sakli tutar.
8- Kullanim sartlari gerektigi ve yeterli gelmedigi zamanlarda üzerine yeni kurallar ekleyebilir, kurallardan bazilarini kismen veya tamamen degistirebilir.
Saygilarimizla, Türk Is Pazari

Leave A Reply